Šiluma iš gamtos

Šiuolaikinis šilumos energijos gamybos sektorius nestovi vietoje ir  tobulėja nuolat. Vis didesnis dėmesys yra  skiriamas ne tik efektyvumo gerinimui, bet ir ekologijai bei gamtos taršos mažinimui. Dėl šių priežasčių vis dažniau yra atrandami atsinaujinantys energijos šaltiniai gaunami iš gamtos: saulės energijos, oro, vandens ir žemės. 

Geoterminės energijos pagrindinis privalumas yra tas, kad šiluma yra išgaunama tiesiai iš gamtos, dėl to gavyba gali vykti ištisą parą visus metus neatsižvelgiant į besikeičiančias klimatines sąlygas. Žiema šilumos siurblio pagalba yra išgaunama šiluma (šildymas), o vasara vykdant tą patį technologinį procesą tik atvirkščiai vėsa (kondicionavimas).

Saulės energija dar vienas atsinaujinantis energijos šaltinis, kurio sukuriamas karštis kolektoriuose sudaro garus varančius turbinas generuojančias energiją. Ši sistema yra ypač efektyvi dėl to, kad gaudo ne tik saulės šviesą, bet ir infraraudonuosius spindulius, kas leidžia sistemai dirbti net ir tada kai būna apsiniaukę.

MONTUOJAME

Norite sužinoti daugiau apie šiuolaikinę šilumos energijos gamybą savo namuose kreipkitės +370 61630613, arba užduokite savo klausimą apačioje paspaudus mygtuką SUSISIEKITE.

 

 

Įrengiame plokščius saulės kolektorius

 

Montuojame saulės energijos kolektorių tūrinius vandens šildytuvus

 

 

Įrengiame šildymui skirtas akumuliacines talpas

 

 

Įrengiame  individualiems namams skirtus šilumos siurblius gruntas-vanduo

 

 

Montuojame oras-vanduo šilumos siurblius

 

 

Statome daugiabučiams namams, pramonės ir gamybos patalpoms  skirtus šilumos siurblius gruntas-vanduo

Norite ieškomo atsakymo?

Ar turite kitų klausimų?

SUSISIEKITE
Man
SUSISIEKITE