Esame inžinerinės infrastruktūros statybos lyderiai, veikiantys nuo 2007 metų. Įgyvendiname reikšmingus dujotiekio, šilumos tinklų, vandentiekio ir nuotekų projektus viešajame ir verslo sektoriuose. Taip pat įrengiame namo inžinerines sistemas privatiems klientams visoje Lietuvoje.

 

 

Vadovaujamės aukštais kokybės standartais

UAB „Rimgauda“ – atestuota statybos įmonė, kuriai suteikta teisė būti ypatingojo statinio statybos rangovu ir įrengti bei eksploatuoti energetikos įrenginius. Tiesiame dujų, šilumos tiekimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklus, įrengiame dujų, šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerines sistemas. Taip pat montuojame šilumos gamybos įrenginius ir esame oficialūs Vokietijos gamintojų „Buderus“ ir „Viessmann“ produktų atstovai Lietuvoje.

Didelį dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei ir klientų aptarnavimui – veikiame pagal tarptautinę kokybės vadybos sistemą ISO 9001:2015. Visada patariame ir padedame išsirinkti tinkamiausius ir aplinką tausojančius inžinerinius sprendimus, gauti reikalingus statybos leidimus, darbus atliekame laikydamiesi sutartų terminų.

Taikome inovacijas

Nuolat domimės srities naujovėmis ir investuojame į naujausią įrangą bei darbo priemones. Vieni pirmųjų pradėjome naudoti modernias dujotiekio tiesimo variniais ir didelio tankio polietileniniais vamzdžiais technologijas, leidžiančias darbus vykdyti greičiau ir užtikrinti didesnį vartotojų bei darbuotojų saugumą.

Užtikriname darbų saugą

Vienas pagrindinių mūsų prioritetų – darbuotojų sveikata ir saugumas. Todėl bendradarbiaujame su tarptautine darbų saugos įmone „Tuvlita“ ir griežtai laikomės įmonėje įdiegtos darbuotojų sveikatos ir saugos vadybos sistemos ISO 45001:2018 reikalavimų. Darbuotojams suteikiame visas asmenines apsaugos priemones ir papildomai draudžiame nuo nelaimingų atsitikimų.

Esame socialiai atsakingi

Esame Lietuvos atsakingo verslo asociacijos (LAVA) nariai – siekiame veikti sąžiningai, skaidriai ir etiškai, kurti ir puoselėti ilgalaikius santykius su savo klientais, partneriais, darbuotojais ir aplinka. Atnaujiname įmonės automobilius į gamtai draugiškesnius elektrinius, skatiname klientus rinktis ekonomiškesnes, saugesnes ir tvaresnes inžinerines sistemas.

Taip pat bendradarbiaujame su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VILNIUS TECH) rengiant inžinerijos specialistus ir ugdant darbo rinkai reikalingas kompetencijas.

Faktai

01

15 metų patirties

Teikiame visas paslaugas – projektuojame, diegiame ir prižiūrime jau veikiančias inžinerines sistemas.

02

Daugiau nei 5500 prijungtų dujų vartotojų

Tiek privačių vartotojų atvedėme dujotiekį ir namuose įrengėme dujinio šildymo sistemas.

03

Daugiau nei 70 darbuotojų

Mūsų darbuotojai yra aukštos kvalifikacijos, patyrę, atsakingi ir motyvuoti.

04

4 tarptautinės standartų sistemos

Dirbame vadovaudamiesi kokybės, suvirinimo kokybės, darbuotojų sveikatos ir saugos, aplinkos apsaugos vadybos sistemų (ISO 9001:2015, ISO 3834-2:2006, ISO 45001:2018, ISO 14001:2015) standartais.

05

4 atestatai

Mūsų profesionalumą ir kompetenciją patvirtina Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC) išduotas ypatingojo statinio statybos rangovo atestatas ir Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) atestatai.

06

8 įvertinimai

Pastaraisiais metais gauti „Gazelės“, „TOP įmonės“ ir „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatai rodo verslo stabilumą ir skaidrumą.

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis!