Dyzelinių, dujinių katilų montavimas, servisas

Katilas yra neatsiejama šildymo sistemos dalis, dėl to itin svarbu, kad jis būtų prižiūrimas patyrusių ir savo darbą gerai išmanančių specialistų, nes tik taip galima užtikrinti efektyvų jo darbą, bei minimalias kuro sąnaudas jo savininkui. Turime atestuotą, kvalifikuotą šildymo servisą, kuris dujinį, dyzelinį katilą paleis į eksploataciją ir tinkamai apmokys naudotoją, kaip naudotis šildymo prietaisu.

UAB „Rimgauda“ yra pirmaujančio Vokietijos katilų gamintojo Buderus serviso įgalioti atstovai Lietuvoje! Mūsų specialistai gali atlikti profilaktinį aptarnavimą, suremontuoti Jūsų esamą Buderus katilą, tūrinį vandens šildytuvą. O jai reikia naujo katilo – išanalizavę poreikius parinksime ir parduosime ir sumontuosime būtent Jūsų sistemai tinkamiausią ir efektyviausią katilą.

Reikalingas patikimas ir atsakingas dujinio katilo montavimas? Esame tam, kad pasinaudoję savo turima ilgamete patirtimi padėtume Jums ir pasiūlytume pačius geriausius sprendimus. Mūsų patyrusių specialistų komanda parengs projektus ir sumontuos reikiamus įrenginius, pasirūpins nepriekaištinga jų priežiūra bei aptarnavimu. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas, kurias teikiame prieinama ir iš anksto su klientu suderinta kaina.

Profesionalūs katilų montavimo ir aptarnavimo darbai

Dujinio katilo montavimas yra daug darbo ir kruopštumo reikalaujantis procesas, kurio sklandų užtikrinimą pravartu patikėti tik patyrusiam specialistui. Mes užtikriname, jog kreipdamiesi į mus ne tik sulauksite reikiamos pagalbos, bet tuo pačiu gausite viską, ko reikia nepriekaištingam katilų ir kitų įrenginių sistemų funkcionavimui. Teikiame konsultacijas norintiems žinoti daugiau apie efektyvų katilų naudojimą bei jų pritaikymo galimybes.

Įrengiame dujinius katilus bei dyzelinius katilus gyvenamuosiuose namuose, privačiam name, gamyklose, įvairiose kitos paskirties statiniuose. Paleidžiame prietaisus ir juos deriname, prijungiame ir deriname automatines valdymo sistemas. 

Be montavimo ir paleidimo darbų taip pat rūpinamės garantiniu ir periodiniu profilaktiniu katilų aptarnavimu. Esant poreikiui, katilus remontuojame, keičiame susidėvėjusias dalis. Būkite užtikrinti – patyrusi mūsų įmonės specialistų komanda užtikrins Jums viską ko reikia efektyviam, nepriekaištingam ir ilgalaikiam dujinių ir dyzelinių katilų funkcionavimui.

Kreipkitės į patikimus specialistus!

MONTUOJAME

APTARNAUJAME

Norite sužinoti daugiau apie Buderus MY SERVICE kreipkitės +370 612 44413, arba užduokite savo klausimą apačioje paspaudus mygtuką SUSISIEKITE.

 

 

                                 Garantinis Buderus katilų aptarnavimas

 

 

  Periodinis profilaktinis aptarnavimas

 

 

  Dujinių katilų paleidimas ir derinimas

 

 

Garantinis Buderus katilų remontas

 

 

Dyzelinių katilų paleidimas ir derinimas

 

 

Katilų profilaktika pasiruošiant šildymo sezonui.

 

 

Automatinių valdymo sistemų prijungimas ir derinimas

 

 

Konsultuojame katilų efektyvaus naudojimo klausimais

NORITE IEŠKOMO ATSAKYMO?

AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE
Man
SUSISIEKITE