Dujotiekio projektavimas ir įrengimas

Dujotiekio sistema yra pavojingas ir sudėtingas inžinerinis statinys, todėl norint užtikrinti sklandų ir saugų dujų tiekimo sistemų darbą, tokiems projektams turi būti skirtas ypatingas dėmesys.

Suprojektuosime ir sumontuosime magistralinius, skirstomuosius, lauko ir vidaus dujotiekio įvadinius tinklus. Jūsų vardu sutvarkysime visus reikiamus dokumentus, išimsime projektavimo technines sąlygas, suruošime dokumentaciją pridavimui.

Patyrusi ir profesionali darbuotojų komanda atliks pilną objekto dujofikavimą gamtinėmis dujomis nuo prisijungimo iš skirstomųjų dujotiekio tinklų iki dujinių prietaisų arba suskystintomis dujomis nuo dujų rezervuarų iki dujas deginančių prietaisų. Užtikrindami patikimą ir saugų dujų tiekimo sistemos darbą, atliksime profilaktinius dujotiekio techninio aptarnavimo darbus.

Siekiant kokybiškai įrengti dujotiekį, reikalingas didelis meistriškumas, kadangi tai yra ganėtinai sudėtingas ir daug patirties reikalaujantis įrenginys.  Netinkamai įrengtas dujotiekis tam tikrais atvejais net gali kelti pavojų. Tikslus ir patikimas dujotiekio projektavimas yra vienas iš svarbiausių pradinių žingsnių, nuo kurio priklauso visas montavimo rezultatas. Gerai įrengtas dujotiekis veiks be trikdžių ilgą laiką, todėl šiam darbui atlikti svarbu samdyti tik patyrusius ir patikimus specialistus.

Esame pasirengę padėti Jums ir suprojektuoti dujotiekius, pasirūpinti visais planavimo darbais bei dokumentų tvarkymu. Inžinerinių tinklų projektavimas ir įrengimas yra pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis, kuriai turime subūrę didelę ir darbščią specialistų komandą. Užsisakius mūsų teikiamas paslaugas Jums nebereikės apie nieką galvoti patiems, nes viską atliksime už Jus.

Sklandūs ir greiti darbai

Galime greitai ir patikimai suprojektuoti dujotiekius bei kitas inžinerines sistemas Jūsų namuose, įvairios paskirties komerciniuose pastatuose, gamyklose. Atliekame skirstomųjų, magistralinių, lauko ir vidaus dujotiekių įvadinių tinklų montavimo darbus.  Pasirūpinsime visais darbais nuo dujų pajungimo iki įvairių dujinių prietaisų ir rezervuarų įrengimo.

Įrengiant inžinerines sistemas, svarbu atsižvelgti į vietovės ypatumus, todėl atvykę specialistai pirmiausia įvertina aplinkybes ir tuomet pristato gerai apgalvotus sprendimus, kurie labiausiai tinka konkrečiu atveju.

Techninis įrenginių aptarnavimas

Įrengę dujotiekių statinius tuo pačiu pasirūpinsime kokybišku jų aptarnavimu ir nepriekaištingu veikimu. Dujų tiekimas turi būti patikimas ir saugus, įrenginiams būtina profilaktinė priežiūra.  Esant poreikiui, keičiame senas įrenginių dalis, likviduojame avarijų padarinius, šaliname pavojingas dujų nuotekas.

Patikimas ir užtikrintas, patyrusių specialistų atliekamas dujotiekių projektavimas už gerą kainą! Pasirūpinsime viskuo, ko reikia sklandžiam dujotiekių įrengimui, taip pat aptarnavimui, ir suteiksime reikiamas paslaugas kaip įmanoma palankesne kaina.

PROJEKTUOJAME

MONTUOJAME

APTARNAUJAME

Norite sužinoti daugiau apie savo dujotiekio sistemos įsirengimą kreipkitės +370 61630613, arba užduokite savo klausimą apačioje paspaudus mygtuką SUSISIEKITE.

VARTOTOJŲ DUJŲ SISTEMOS PROJEKTAVIMAS:

LAUKO IR VIDAUS DUJOTIEKIS

 

 

 

DUJINIŲ KATILINIŲ IR REGULIAVIMO PUNKTŲ ĮRENGIMAS

DUJŲ FILTRŲ IŠVALYMAS, IŠPLOVIMAS IR KEITIMAS

APSAUGINĖS UŽDUJINIMO SIGNALIZACIJOS MONTAVIMAS

 

 

VIDAUS DUJOTIEKIŲ

TECHNINIS APTARNAVIMAS

PROJEKTUOJAME

AB “ESO” 

MAGISTRALINIUS IR SKIRSTOMUOSIUS

DUJOTIEKIUS

24/7 KATILŲ SERVISAS

 

DUJINIŲ KATILŲ PRIEŽIŪRA IR REMONTAS VILNIUJE IR VILNIAUS APSKRITYJE

 

+370 612 44413

 

 

MONTUOJAME LAUKO DUJOTIEKIO

SKIRSTOMUOSIUS TINKLUS

 

 

VARTOTOJO DUJŲ SISTEMA:

LAUKO IR VIDAUS DUJOTIEKIO MONTAVIMĄ

 

MANOMETRŲ IR UŽDUJINIMO SIGNALIZATORIŲ METROLOGINĖ PATIKRA

 

 

SUSKYSTINTŲ DUJŲ REZERVUARŲ ĮRENGIMAS

 

ANTŽEMINIŲ IR POŽEMINIŲ DUJOTIEKIŲ TECHNINIS PATIKRINIMAS.

DUJŲ NUOTEKIŲ PAIEŠKA IR LIKVIDAVIMAS.

NORITE IEŠKOMO ATSAKYMO?

AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE
Man
SUSISIEKITE