Aptarnaujame
Projektuojame
Montuojame
 

Apie mus

UAB „Rimgauda" specializuota inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė, turinti kvalifikuotą personalą ir modernią techniką darbams atlikti. 2014 rugsėjo 26 d. įmonei pratęstas Statybos produkcijos ir sertifikavimo centro  kvalifikacijos atestatas Nr. 7780.

 

Garantuojame atliktų darbų kokybę, aplinkosaugą ir darbų saugą, nes esame įdiegę kokybės vadybos ir aplinkosaugos bei darbų saugos valdymo sistemas: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007.

Visi darbai įmonėje yra atliekami laikantis įdiegtų kokybės reikalavimų.

 

Šiandien Jums galime pasiūlyti visų lauko ir vidaus inžinerinių sistemų projektavimo bei įrengimo paslaugas, sudaryti suvestinius inžinerinių tinklų planus, išimti statybos leidimus.

 

Suprojektuosime ir įrengsime dujotiekio, vandentiekio ir nuotekų, šilumos tiekimo skirstomuosius tinklus ir įvadus į pastatą, sumontuosime katilinę, parinksime šildymo prietaisus, pilnai įrengsime šildymo sistemą, sumontuosime vandentiekį, bei pajungsime reikalingus prietaisus. Jums pageidaujant sumontuosime ne tik šildymo prietaisus, bet ir nerūdijančio plieno įdėklus į kaminą, pristatomus apšiltintus ventiliacijos ar dūmtraukių kaminus.

 

Energingo kolektyvo dėka, darbus atliekame kokybiškai ir kaip galima greičiau, laikantis sutartinių įsipareigojimų. Užsakant kompleksinius darbus ar perkant kelis šildymo prietaisus taikome dideles nuolaidas.

 

ĮMONĖS TIKSLAS: GREITAI IR KOKYBIŠKAI ATLIKTI DARBAI - PATENKINTAS KLIENTAS.

 

Esame Buderus šildymo įrangos pardavimo atstovas Vilniuje. Pasiekėme aukštesnįjį Buderus Partner Program pardavimo lygį.