Vandentiekio ir nuotekų projektavimas

Vanduo yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis, todėl itin svarbu, kad jis būtų tiekiamas kokybiškai. Siekiant kuo efektyvesnio vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo sistemų veikimo didžiausias dėmesys privalo būti skiriamas projektiniams sprendiniams.

Ilgametę patirtį turinti UAB „Rimgauda“  komanda visuomet parinks optimaliausius projektinius sprendinius, kurie labiausiai atitiks visų vartotojų poreikius. Kas leis sumažinti tiek montavimo, tiek eksploatavimo kaštus.

Projektuojame ir montuojame lauko skirstomuosius, įvadinius, vidaus vandentiekio bei nuotekų tinklus, visų tipų biologinio nuotekų valymo įrenginius skirtus tiek individualiems namas, tiek namų kvartalams ar komerciniams pastatams.

Vanduo yra vienas svarbiausių gyvybės šaltinių mūsų gyvenime, be vandens nebūtų galima išgyventi. Tam, kad gautume švarų ir kokybišką, kasdieniniam naudojimui tinkamą vandenį, įrengiant naujus namus svarbu profesionaliai pasirūpinti vandens sistemų įrengimu. Vandentiekio montavimas, kaip ir kitų inžinerinių tinklų įrengimas yra daug kruopštumo bei patirties reikalaujantis procesas, kurį verta patikėti ne kiekvienam, o tik patyrusiam savo srities specialistui.

Geriausi vandentiekio sprendimai

Vandentiekio projektavimas yra viena iš inžinerinių tinklų įrengimo veiklų, kuria užsiima mūsų patyrę specialistai. Esame pasiruošę sukurti ir įgyvendinti tuos projektinius sprendimus, kurie labiausiai atitiks Jūsų poreikius, kaip ir technines įrengimo galimybes. Dirbdami visuomet atsižvelgiame į konkrečią situaciją ir galime pasiūlyti pačius optimaliausius sprendimus kainos bei kokybės atžvilgiu.

Platus paslaugų asortimentas

Projektuojame ir montuojame vandentiekio bei nuotekų tinklus, lietaus ir buitinių atliekų nuvedimo sistemas, įrengiame karšto ir šalto vandentiekio tinklus pastatų viduje, atliekame kitus reikiamus darbus. Patyrusi mūsų meistrų komanda užtikrins viską ir suteiks visas reikiamas paslaugas tam, kad kokybiškam ir efektyviam vandentiekio įrengimui nieko netrūktų. Vandentiekio projektavimas vykdomas pagal individualius kliento pageidavimus, pasiūlant jam pačius geriausius sprendimus.

Darbai atliekami pagal užsakymus tiek mažesniais, tiek didesniais kiekiais. Įrengiame vandentiekio bei kitų inžinerinių tinklų sistemas gyvenamuosiuose namuose, įvairios komercinės paskirties pastatuose ir visur, kur reikalingas vandens tiekimas ar nuotekų pašalinimas.

Susisiekite jeigu turite papildomų klausimų ar neaiškumų dėl vandentiekio projektavimo bei įrengimo. Esame pasiruošę užtikrinti viską, kad vandentiekio montavimas būtų sklandus ir atitiktų aukščiausios kokybės standartus.

PROJEKTUOJAME

MONTUOJAME

Norite sužinoti daugiau apie savo vandentiekio sistemos įsirengimą kreipkitės +370 614 92613, arba užduokite savo klausimą apačioje paspaudus mygtuką SUSISIEKITE.

 

Projektuojame vandentiekio tinklus: lauko skirstomuosius ir įvadinius

 

Montuojame biologinius

nuotekų valymo įrenginius

Statome

lauko vandentiekio tinklus

 

Nuotekų valymo įrenginių projektavimas

 

Montuojame

buitinių ir lietaus nuotekų tinklus

 

Projektuojame lietaus ir buitinių nuotekų tinklus: skirstomuosius ir įvadinius.

Montuojame vandentiekio

apskaitos mazgus

Įrengiame pastatų:

vidaus karšto ir šalto vandentiekio tinklus

Projektuojame kvartalinius lietaus ir buitinių nuotekų tinklus

NORITE IEŠKOMO ATSAKYMO?

AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE
Man
SUSISIEKITE