Šildymo sistemų įrengimas, projektavimas

Šilumos tinklai yra priskiriami pavojingiems ir didelę riziką keliantiems inžineriniams statiniams, todėl juos montuoti  privalo tik profesionalios ir savo darbą gerai išmanančios įmonės.

Mes suprojektuosime ir sumontuosime skirstomuosius šilumos tinklus ir vidaus šildymo sistemas. Stebėdami besikeičiančią inžinerinių sistemų rinką parinksime išskirtinai Jums optimaliausius  ir  tinkamiausius sprendimus.

Įrengti šilumos tinklus nėra taip paprasta, kadangi tai ganėtinai sudėtingas, o jeigu darbas atliekamas nekvalifikuotų specialistų tai gali kelti pavojų aplinkai. Šildymo sistemų įrengimas gali būti patikėtas tik patyrusiems savo srities profesionalams, galintiems užtikrinti aukštą darbų kokybę. 

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi daug ilgametės patirties įvairių inžinerinių tinklų įrengimo srityje, tarp jų ir įrengiant modernias šildymo sistemas. Esame pasiruošę sumontuoti reikiamus įrenginius, patarti visais rūpimais klausimais ir padėti išsirinkti labiausiai tinkamus sprendimus.

Nuo projekto iki galutinio šildymo sistemų įrengimo

Esame jau daug metų inžinerinių tinklų įrengimo srityje dirbantys specialistai. Savo darbuose naudojame modernią, patikimų gamintojų įrangą. Galime padėti Jums visuose šildymo sistemų įrengimo etapuose nuo pradinio įrenginių projektavimo iki galutinio sumontavimo bei paleidimo. 

Teikiame šias šildymo sistemų įrengimo paslaugas:

  • projektuojame įvadinius ir lauko skirstomuosius šilumos tinklus;
  • montuojame šilumos punktus;
  • statome įvadinius šilumos tinklus;
  • statome šilumos tiekimo skirstomuosius tinklus;
  • montuojame automatizavimo sistemas;
  • montuojame šildymo įrenginius bei vidaus patalpų šildymo sistemas.

Įrengsime labiausiai tinkamas šildymo sistemas, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei montavimo pastate galimybes. Pasitelkdami savo ilgametę patirtį bei įžvalgą pasiūlysime geriausius, konkrečiai situacijai tinkamus šildymo sistemos įrenginių sprendimus.

Inžinerinių sistemų rinka nuolatos keičiasi, joje pristatomi vis modernesni ir pažangesni sprendimai. Be specialistų pagalbos susigaudyti visose naujovėse gali būti nelengva, todėl padėsime Jums išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai tiek pagal kainą, tiek pagal kokybę.

Profesionalus šildymo sistemų įrengimas pagal individualius poreikius! Džiaugiamės galėdami pasidalinti su Jumis savo patirtimi ir pasiūlyti pačius tinkamiausius inžinerinių tinklų įrengimo sprendimus.

PROJEKTUOJAME

MONTUOJAME

Norite sužinoti daugiau apie šilumos tinklų sistemos įsirengimą kreipkitės +370 614 92613, arba užduokite savo klausimą apačioje paspaudus mygtuką SUSISIEKITE.

STATOME

SKIRSTOMUOSIUS ŠILUMOS TIEKIMO TINKLUS

ŠILUMOS PUNKTŲ MONTAVIMAS

ĮRENGIAME

VIDAUS ŠILDYMO SISTEMAS IR ŠILDYMO  ĮRENGINIUS

 

PROJEKTUOJAME

LAUKO SKIRSTOMUOSIUS IR ĮVADINIUS ŠILUMOS TINKLUS

AUTOMATIZAVIMO SISTEMŲ

MONTAVIMO DARBAI JŪSŲ ŠILUMOS SISTEMAI

 

STATOME ĮVADINIUS ŠILUMOS TINKLUS

NORITE IEŠKOMO ATSAKYMO?

AR TURITE KITŲ KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE
Man
SUSISIEKITE