Rimgauda

Apie mus

UAB „Rimgauda" specializuota inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė, turinti kvalifikuotą personalą ir modernią techniką darbams atlikti. Kvalifikacijos atestato Nr. 7780.

Šiandien Jums galime pasiūlyti visų lauko ir vidaus inžinerinių sistemų projektavimą bei įrengimą, sudaryti suvestinius inžinerinių tinklų planus, išimti statybos leidimus.

 

Suprojektuosime ir įrengsime dujotiekio, vandentiekio, nuotekų ir šilumos tiekimo skirstomuosius tinklus ir įvadus į pastatą, sumontuosime katilinę iki 10 MW galingumo, parinksime šildymo prietaisą, įrengsime visą šildymo sistemą, vėdinimo sistemą, išvedžiosime vandentiekį, bei pajungsime reikalingus prietaisus. Esant reikalui sumontuosime nerūdijančio plieno įdėklus į kaminą, pristatomus apšiltintus ventiliacijos ar dūmtraukių kaminus.

 

Energingo kolektyvo dėka, darbus atliekame kokybiškai ir kaip galima greičiau, laikantis sutartinių įsipareigojimų.Užsakant kompleksinius darbus ar perkant kelis šildymo prietaisus taikome dideles nuolaidas.

Šiuo metu parduodame dujinius Buderus šildymo prietaisus.